Zestawy prysznicowe suwane 2 funkcyjne

Zestawy prysznicowe cieszą się niemałą popularnością. Możemy dostrzec je w wielu nowoczesnych łazienkach. Jeśli Ciebie również interesuje takie rozwiązanie — zachęcamy do sprawdzenia oferty naszego polskiego sklepu Mexen! Jako producent armatury łazienkowej i jednocześnie jej projektant, oferujemy wyłącznie produkty nowoczesne, zgodne z trendami i dobrze wykonane. Ich wyjątkowość sprawia, że odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów. Zapoznaj się z naszymi produktami i sam się o tym przekonaj!

Czytaj więcej
Filtruj Zestawy prysznicowe suwane 2 funkcyjne
więcej... mniej
Cena
89 - 188
od 89 do 188
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Ilość funkcji
więcej... mniej
Mydelniczka
więcej... mniej
Rączka
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Zestawy prysznicowe suwane 2 funkcyjne

Zestawy prysznicowe 2-funkcyjne — czym się wyróżniają?

2-funkcyjny zestaw prysznicowy jest produktem, z którym stworzysz praktyczne i oryginalne wnętrze. Swobodne kąpiele nie będą już pragnieniem, a rzeczywistością. Dzięki odpowiedniej długości węża prysznicowego, korzystanie z niego jest niezwykle komfortowe. Nie będzie się ani zawijał, ani rysował pozostałych elementów ceramiki. Dużą zaletą naszych węży jest również zastosowana konstrukcja, która zapobiega skręcaniu się węża — a to właśnie skręcanie najczęściej odpowiada za przeciekanie. Nasze zestawy prysznicowe 2-funkcyjne zostały zaprojektowane z niezwykłą starannością oraz zwróceniem uwagi na każdy detal. Są to więc produkty wyjątkowe i takie, które pełnią funkcję nie tylko praktyczną, ale również dekoracyjną. Nowoczesne kabiny przyciągają uwagę i zdobią wnętrze. To, co również warto zaznaczyć — to niezwykle prosty montaż, jak i utrzymanie w czystości. Nasze produkty zamontujesz bez większych problemów, kierując się instrukcją. Dzięki niewielu trudnodostępnych miejsc, utrzymanie ich w czystości jest niezwykle proste.

Zestawy prysznicowe suwane 2 funkcyjne

Jaki zestaw prysznicowy 2-funkcyjny do łazienki wybrać?

Wybór odpowiedniego zestawu prysznicowego jest niezwykle istotny. Jest to w końcu inwestycja na lata. Zwróć więc uwagę na wszelkie istotne wymiary czy też materiał wykonania, bowiem to od niego w dużej mierze zależy, jak długo posłuży Ci zestaw prysznicowy. Istotne są również wszelkie dodatkowe elementy czy udogodnienia, jak materiał ułatwiający czyszczenie czy też konstrukcja, która zapobiega skręcaniu się węża. Styl także jest bardzo ważny! Nie zapominaj, że kabina prysznicowa pełni zarówno funkcję praktyczną, jak i estetyczną. Nasza oferta składa się z zestawów zaprojektowanych w różnych stylach. Możesz również wybrać dowolne wykończenie — czarne, białe, chromowane i wiele innych! Chromowany zestaw prysznicowy to rozwiązanie, które sprawdzi się niemalże w każdej łazience. Jest stosowane od wielu lat. Nietypowe kolory, takie jak czerń czy biel — przyciągają uwagę i odnajdą się szczególnie w nowoczesnych łazienkach. Zwróć uwagę na nasze produkty i stwórz z nami swoją wymarzoną, idealną łazienkę!