Rączki bidetowe złote

1
Filtruj (0) Sortowanie

Rosnąca świadomość społeczna w zakresie higieny i dostęp do funkcjonalnych rozwiązań, które sprawdzą się nawet w małych łazienkach, sprawiają, że coraz więcej użytkowników decyduje się wyposażyć swoje łazienki w rączki bidetowe. Bidetta od polskiego producenta Mexen to kompaktowa alternatywa dla tradycyjnego bidetu, dlatego jej montaż nie sprawia problemu nawet w bardzo małej i nieustawnej łazience. Zaufaj naszym autorskim projektom i podnieś standard swojego życia!

Czytaj więcej
Filtruj Rączki bidetowe złote
więcej... mniej
Cena
14 - 28
od 14 do 28
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Ilość funkcji
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej

Masz pytania?

Rączki bidetowe złote

Rączka bidetowa vel bidetta - produkt na miarę Twoich potrzeb

Bidetta to proste urządzenie złożone z poręcznej słuchawki natryskowej i długiego elastycznego węża. Jako że w małych łazienkach miska WC znajduje się blisko umywalki, coraz więcej producentów oferuje baterie umywalkowe w zestawie z rączką bidetową. W odróżnieniu od bidetu rączka bidetowa nie zajmuje dużo miejsca i nie wymaga wydzielenia specjalnej przestrzeni montażowej. Trudno przecenić korzyści płynące z zainstalowania rączki. Zawieszana w pobliżu miski ustępowej znajduje się zawsze pod ręką, dlatego można korzystać z niej bez wstawania z toalety. Podobnie jak w przypadku bidetu użytkownik może kontrolować temperaturę wody i zmieniać natężenie jej przepływu. Produkty Mexen spełniają oczekiwania współczesnych klientów, a ich forma jest na tyle uniwersalna, że sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznie urządzonych łazienkach. Jeżeli Twoja łazienka została urządzona w stylu glamour, posiada złote akcenty i biżuteryjne dodatki, bidetta o złoconym wykończeniu z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Rączki bidetowe złote

Złoty zawsze w modzie - bidetta do eleganckich wnętrz

Jeżeli szukasz produktów podobnych do reszty wyposażenia Twojej łazienki, posiadających analogiczne wykończenie i kolor, sprawdź kategorie akcesoriów w naszym sklepie. Złoto, chrom oraz czerń, zainspirowały nas do stworzenia kolekcji produktów, które zachwycą każdego amatora eleganckiego designu. Każda nasza rączka bidetowa posiada specjalne przyciski, które ułatwią uregulowanie przepływu wody i sprawią, że korzystanie z akcesorium będzie samą przyjemnością. Bidetta Mexen o złotym wykończeniu ma minimalistyczny kształt, który ułatwia utrzymanie uchwytu w czystości. Wybierz produkt, który spełnia wymogi funkcjonalne, ma dostosowaną długość i powierzchnię wolną od załamań i zagłębień. Z Mexen możesz mieć pewność, że rączka bidetowa posłuży przez długie lata w niezmienionym stanie, jej kolor będzie intensywny, a struktura wolna od skaz. Wybierz nasze rączki bidetowe i poznaj również pozostałe produkty pogrupowane w odpowiednie kategorie.