Rączki bidetowe prostokątne

Nie musisz już zastanawiać się nad tym, czy w Twojej łazience zmieści się bidet. Firma Mexen, czyli polski producent armatury łazienkowej, ma dla Ciebie idealne rozwiązanie. Zespół naszych znakomitych projektantów, stworzył produkt, który z powodzeniem zastąpi bidet. Co równie ważne, nie zajmuje on dużo miejsca, a spełnia wszystkie podstawowe funkcje bidetu. Tym idealnym elementem wyposażenia łazienki jest rączka bidetowa prostokątna. Kup już dziś rączki bidetowe prostokątne i ciesz się czystością i świeżością każdego dnia.

Czytaj więcej
Filtruj Rączki bidetowe prostokątne
więcej... mniej
Cena
14 - 28
od 14 do 28
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Ilość funkcji
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Mexen in Black
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Rączki bidetowe prostokątne

Jak działają rączki bidetowe prostokątne?

Działanie rączek bidetowych można porównać do działania prysznica. W zależności od tego, na jaki model i rodzaj się zdecydujesz, inny będzie mechanizm działania. Możesz wybrać bidetkę, która będzie bezpośrednio podłączona z baterią umywalkową. Wtedy temperaturę wody ustawia się, manipulując baterią łazienkową. Rączka wyposażona jest w system auto-stop. Po odkręceniu wody przy użyciu uchwytu w baterii strumień wody zaczyna płynąć do wylewki. Nie musisz się bać, że woda nagle, pod dużym ciśnieniem zacznie lecieć, zalewając tym samym łazienkę. Dopiero kiedy naciśniesz przycisk na rączce, woda zaczyna płynąć. Jest to o tyle komfortowe rozwiązanie, że możesz zamontować rączkę bidetową bez generalnego remontu łazienki. Dostępne są również takie rączki bidetowe, które podłącza się bezpośrednio do baterii znajdującej się przy muszli toaletowej, dzięki czemu, temperaturę strumienia wody reguluje się bezpośrednio przy wężu, a nie przy umywalce. Poznaj naszą ofertę i wybierz idealne rozwiązanie dla siebie!

Rączki bidetowe prostokątne

Rączki bidetowe prostokątne — wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Jesteśmy polskim producentem armatury łazienkowej. Wiemy, jak ważna jest jakość produktów, dlatego szczególną uwagę kładziemy właśnie na nią. Jesteśmy firmą o relatywnie krótkim stażu, jednak zdobyliśmy już wiele nagród, a co najważniejsze — uznanie rzeszy klientów. Nasze produkty, od pomysłu, przez każdy etap produkcji, aż do odbioru przesyłki przez firmę kurierską, powstają w naszej siedzibie. Dbamy nie tylko o jakość wykonania. Przykładamy szczególną uwagę do materiałów, które wybieramy do produkcji. W przypadku rączek bidetowych prostokątnych jest to między innymi mosiądz — stop miedzi i cynku, którego użycie pozwoliło nam na uzyskanie produktu odpornego na korozję. Mnogość form i kolorów, spośród której możesz wybierać, to zasługa naszych kreatywnych projektantów, którzy na bieżąco śledzą trendy na rynku armatury łazienkowej i łączą je z ponadczasową elegancją. Nasze rączki bidetowe spełniają wszystkie wymogi i posiadają wszystkie wymagane atesty. Są najwyższej jakości, a jednocześnie, jako producent, możemy Ci zaproponować szalenie atrakcyjną cenę. Wybierz jedną z naszych rączek bidetowych prostokątnych!