Poręcze ścienne metalowe

3
Filtruj (0) Sortowanie

Strach przed upadkiem i zranieniem może powstrzymywać przed robieniem wielu rzeczy, w tym zażywaniem kąpieli. Wielu seniorów rezygnuje z regularnych zabiegów pielęgnacyjnych w obawie przed poślizgnięciem się i upadkiem. Rozwiązaniem tego problemu jest montaż poręczy ściennych Mexen. Wiemy, że bezpieczeństwo to podstawa, dlatego nasi projektanci zaprojektowali kolekcję unikalnych poręczy. Zaufaj polskiemu producentowi i autorskim rozwiązaniom opracowanym specjalnie dla Ciebie!

Czytaj więcej
Filtruj Poręcze ścienne metalowe
więcej... mniej
Cena
46 - 61
od 46 do 61
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Odległość od ściany
więcej... mniej
Mexen in Black
więcej... mniej

Masz pytania?

Poręcze ścienne metalowe

Poręcze do łazienki - wybierz sprawdzone produkty

Prysznic lub wanna to niejedyne miejsca, które są potencjalnie niebezpieczne dla seniorów i osób z trudnościami w poruszaniu się. Równie ryzykowne bywa korzystanie z toalety, dlatego warto zainstalować wyprofilowaną poręcz i ustrzec się przed upadkiem. Poręcz Mexen ma prostą konstrukcję, ale jest niezwykle wszechstronna i wygodna w użytkowaniu dzięki zastosowaniu antypoślizgowego materiału. Istnieją trzy różne rodzaje poręczy – pionowe, poziome i ukośne. Poręcze pionowe są rekomendowane osobom z chorobami stawów i pomagają przy problemach z utrzymaniem równowagi, dlatego idealnie sprawdzą się przy misce WC. Poręcze poziome ze stali pozwalają natomiast na obracanie ciała, są mocne i ułatwiają korzystanie z wanny. Z tego rodzaju poręczy korzystają także osoby poruszające się na wózku inwalidzkim. Ukośne poręcze zapewniają bardziej naturalny ruch dłoni i nadgarstków podczas chwytania i pomagają płynnie przejść z pozycji siedzącej do stojącej.

Poręcze ścienne metalowe

Poręcze ścienne - sprawdź najlepsze produkty w ofercie Mexen

Poręcz ze stali to wybór na lata. Nasz sklep online oferuje szeroki wachlarz produktów stworzonych z materiałów najwyższej jakości. Projektanci Mexen chcą zadowolić każdego klienta, dlatego dbają o unikatowy design produktów. Co więcej, wszystkie poręcze ścienne ze stali posiadają specjalną teksturowaną powierzchnię, która sprawia, że słupek jest łatwiejszy do chwytania. Bogaty wybór poręczy ze stali, balustrad i uchwytów, sprawia, że każdy znajdzie akcesorium odpowiadające jego potrzebom. Sprawdź dostępność wybranych produktów i informacje na temat sposobu montażu. Dzięki nam pomożesz swoim bliskim i dasz im możliwość swobodnego korzystania z łazienki bez pomocy osób trzecich. Pokaż seniorom, że korzystanie z prysznica lub wanny nie musi wiązać się z dyskomfortem. Montaż słupków i relingów prysznicowych jest prosty, szybki i ekonomiczny - nie musisz korzystać z usług fachowców, ponieważ instalacja jest w pełni intuicyjna.