Poręcze ścienne czarne

1
Filtruj (0) Sortowanie

Kabiny prysznicowe i wanny to miejsca, w których nie trudno o wypadek. Pomimo że większość brodzików i wanien Mexen zostało wykonanych z materiałów antypoślizgowych, warto wyposażyć się w dodatkowe zabezpieczenia, takie jak poręcze ścienne. Nasi projektanci stworzyli serię wygodnych uchwytów, o nowoczesnym designie i oryginalnej kolorystyce, które przypadną do gustu każdemu wymagającemu użytkownikowi. Zaufaj polskiemu producentowi i sile doświadczenia!

Czytaj więcej
Filtruj Poręcze ścienne czarne
więcej... mniej
Cena
46 - 61
od 46 do 61
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Odległość od ściany
więcej... mniej
Mexen in Black
więcej... mniej

Masz pytania?

Poręcze ścienne - uniwersalne produkty do każdej łazienki

Statystyki pokazują, że każdego roku dochodzi do ponad 230 000 wypadków w czasie korzystania z urządzeń sanitarnych. Szczególnie niebezpieczne jest podnoszenie się i wychodzenie z wanny. Bez względu na to czy jesteś osobą sprawną, czy masz trudności z poruszaniem się, warto zainwestować w funkcjonalną poręcz, która ułatwi wstawanie i pozwoli zachować równowagę. Poręcze oferowane przez Mexen to produkty wykonane ze stali nierdzewnej, która jest odporna na korozję. Materiał jest bardzo wytrzymały i nawet po wielu latach użytkowania zachowuje oryginalny wygląd. Nasze poręcze występują w różnych rozmiarach i kolorach, niemniej największym zainteresowaniem klientów cieszą się modele utrzymane w czarnej kolorystyce. Aby zachować pełną funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania poręczy, zastosowaliśmy specjalną teksturę, która zapobiega ślizganiu się dłoni podczas chwytania.

Poręcze ścienne - gdzie możesz je zamontować?

Poręcze można instalować nad wanną lub w kabinie prysznicowej. Aby zachować ich pełną funkcjonalność, należy dokładnie przemyśleć miejsce montażu: umieszczone zbyt wysoko jedynie utrudnią wstawanie, zaś zbyt nisko - nie zapewnią wystarczającego wsparcia podczas podnoszenia się. Dobrze dobrana i zainstalowana poręcz to gwarancja bezpieczeństwa, dlatego wybierz mądrze i nie bój się prosić o radę. Projektanci Mexen znają temat bezpieczeństwa w łazience od podszewki i podchodzą indywidualnie do każdego klienta. Szeroki wachlarz produktów sprawia, że nasza firma cieszy się dużym zaufaniem odbiorców. Sprawdź sam, ile modeli poręczy mamy w naszym asortymencie. Jeżeli chcesz znaleźć informacje na temat poszczególnych produktów, wejdź na stronę wybranej poręczy i sprawdź opis. Pamiętaj, że nie da się zapobiec każdemu wypadkowi, niemniej montując poręcze w wannie lub kabinie prysznicowej, znacznie zmniejszysz ryzyko upadku i doznania obrażeń ciała. Wybór odpowiednich poręczy i dostosowanie ich liczby do potrzeb użytkowników, sprawią, że codzienne zażywanie kąpieli nie będzie tak stresujące.