Panele prysznicowe z termostatem

Panel prysznicowy należy do jednego z najczęściej wybieranego artykułu stosowanego we wnętrzu łazienki. Aktualnie dostępne są nowoczesne warianty, które składają z wielu przydatnych elementów.  Z tego powodu obecnie urządzając kabiny prysznicowe, odchodzi się już od standardowego zestawu — słuchawka i wąż. Bez wątpienia nasze współczesne panele są niesamowicie wyposażone, dlatego dowiedz się co jako producent armatury łazienkowej, firma Mexen, proponujemy do aranżacji strefy kąpielowej. Zobacz nasze modele i dokonaj słusznego wyboru!

Czytaj więcej
Filtruj Panele prysznicowe z termostatem
więcej... mniej
Seria
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie możemy znaleźć produktów, które szukasz...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki

Najczęściej zadawane pytania

Czy produkty posiadają gwarancję?

Tak, nasze produkty posiadają gwarancję producenta. 

Jakie są koszty i czas wysyłki wybranego przeze mnie produktu?

Informacja na temat dostępnych sposobach i kosztach wysyłki, dostępna jest przy każdym z produktów. Natomiast wszystkie dostępne w sklepie metody dostawy oraz płatności dostępne są pod linkami: Metody dostawy oraz Metody płatności

Panel prysznicowy — z czego jest zbudowany?

Rodzajów paneli prysznicowych jest mnóstwo, z tego powodu wybór tego właściwego może okazać się trudny. Dlatego przed zakupem swojego modelu zapoznaj się dokładnie jakie opinie mają poszczególne warianty. Bardzo lubiane wersje to te zawierające głowice do hydromasażu lub urządzenie opisywane jako termostat. Oczywiście nowoczesne panele prysznicowe mogą być zaopatrzone zarówno w jeden, jak i drugi dodatek. Ponadto, aby zapewnić większy komfort w kąpieli, produkty tego typu zawierają wygodną baterię, wąż zakończony słuchawką oraz deszczownicę. Dzięki temu każdy ma możliwość stworzyć w swoim własnym domu małe SPA. Dodatkowo w ten sposób prysznic otrzymuje ciekawy i nowoczesny charakter. Należy wiedzieć, że sprzęt z hydromasażem znacznie wpływa na stan skóry, jej wygląd oraz kondycję. Poza tym jest to rewelacyjny sposób na odprężenie oraz zaznanie relaksującej chwili pod własnym prysznicem. Dlatego zobacz jakie warianty możesz zainstalować w swojej łazience!

Prysznicowe panele firmy Mexen — co musisz wiedzieć?

Wiedz, że termostat czy hydromasaż to niezwykle przydatne rozwiązania, które każdy może zastosować we własnej strefie prysznicowej. Panele tego rodzaju są stosunkowo niedrogie, co sprawia, że praktycznie większość osób może wybrać to akcesorium łazienkowe i zamontować u siebie. Co więcej, montaż takiej armatury nie jest kłopotliwy, a wręcz przeciwnie. Dużym atutem tych produktów jest bez wątpienia także ich trwałość, a dokładniej jakość materiałów użytych do produkcji. Dzięki temu użytkownik prysznica może się cieszyć z deszczownicy oraz reszty sprzętów przez długi czas. Ponadto nie sprawiają one większego problemu w trakcie czyszczenia, a ma to ogromne znaczenie w przypadku armatury łazienkowej. Oczywiście rynek wnętrzarski oferuje odmiany barwne, co powoduje, że można dostosować ten artykuł do każdego stylu panującego w danym wnętrzu! Z tego powodu wybierz panele marki Mexen i przekonaj się na własnej skórze ich funkcjonalnością. Ty także zasługujesz na odrobinę przyjemności pod własnym prysznicem.