Mydelniczki czarne

22
Filtruj (0) Sortowanie

Mydelniczka to jedno z akcesoriów, o których się często zapomina, w trakcie planowania nowej łazienki. Urządzanie takiego pomieszczenia jest trudnym zadaniem, dlatego przychodzimy Ci z pomocą! W firmie Mexen dbamy o to, żeby każdy z naszych klientów był zadowolony. Jesteśmy polskim producentem, a nasze produkty to kwintesencja jakości i unikalnego designu. Jednym z doskonałych przykładów są, szczególnie u nas popularne, czarne mydelniczki. Czarna mydelniczka — poznaj je zalety już dziś! W tym celu dodaj ją do swoich zakupów.

Czytaj więcej
Filtruj Mydelniczki czarne
więcej... mniej
Cena
29 - 160
od 29 do 160
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Rodzaj
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Sposób montażu
więcej... mniej
Odległość od ściany
więcej... mniej

Masz pytania?

Mydelniczki czarne

Do jakiego wnętrza pasuje czarna mydelniczka?

Mydelniczki czarne to na tyle uniwersalny produkt, że pasuje do wielu typów wnętrz. Szczególnie dobrze sprawdzi się w tych, w stylu loft. Świetnie wygląda w łazienkach eklektycznych, w których przeplatają się ze sobą różne kolory. Czarna mydelniczka będzie również stanowić świetny kontrast dla bieli i beżu we wnętrzach w stylu boho. Warto również zwrócić uwagę na to, jakiego kształtu są mydelniczki. Dobra rada: zobacz jeszcze raz baterie łazienkowe, które zamierzasz zamontować i według danych baterii możesz dobrać resztę produktów. Przygotowaliśmy różne kategorie mydelniczek, znajdziesz takie, które wiesza się na ścianie i takie, które możesz postawić na umywalce. Takie, w których mydło leży bezpośrednio na kratce i takie, które zostały wyposażone w szklaną podstawkę. Skorzystaj z dobrodziejstw naszego sklepu! Szukaj idealnej mydelniczki, która sprawi, że inne produkty odejdą w niepamięć!

Mydelniczki czarne

Mydelniczki czarne — garść informacji

Czas na kilka danych technicznych o naszych mydelniczkach. Nie martw się jednak — podawanie danych technicznych nie oznacza, że rozpiszemy specyfikację techniczną, która będzie zajmowała pół strony naszego sklepu. Oczywiście, możesz u nas zasięgnąć tego typu informacji. Jedną z podstawowych usług naszego sklepu, jest przychodzenie z pomocą wtedy, kiedy potrzeba oraz udzielanie informacji na temat produktów. W zależności od modelu materiał użyty do produkcji naszych produktów to metal, lub metal i szkło. Korzystamy z materiałów najwyższej jakości — możesz mieć pewność, że nasze mydelniczki są trwałe. Wszystko, co mamy w naszej ofercie przeszło ścisłą kontrolę. Produkt, który do Ciebie wyślemy, będzie Ci służyć przez wiele lat. Modele dostępne ze szklaną podstawką mają kształt okrągły lub kwadratowy. Dostępność naszych produktów jest zależna od zainteresowania klientów i widoczna jest na naszej stronie internetowej. Zapraszamy na zakupy!