Deski sedesowe wolnoopadające

12
Filtruj (0) Sortowanie

Jako Mexen, polski producent armatury łazienkowej, dostarczamy na rynek wszelkiego rodzaju produkty do łazienek, takie jak deski wolnoopadające. Każdy z naszych produktów do łazienki cechuje wysoka jakość wykonania i ciesząca oko estetyka. Gwarantuje to nasz zespół fachowców, pracujący nad tym, by w naszym sklepie dostępne były tylko deski WC wykonane przez najlepszych fachowców. Sprawdź co w ofercie ma nasz sklep i wybierz modele desek idealnie pasujące do Twojej łazienki.

Czytaj więcej
Filtruj Deski sedesowe wolnoopadające
więcej... mniej
Cena
86 - 114
od 86 do 114
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt
więcej... mniej
Powierzchnia
więcej... mniej
Powłoka ochronna
więcej... mniej
Wolnoopadająca
więcej... mniej
Łatwe wypinanie
więcej... mniej
Zawiasy metalowe
więcej... mniej

Masz pytania?

Deski sedesowe wolnoopadające

Deski wolnoopadające - bezpieczne deski wc

Deska sedesowa to wyposażenie to produkt, bez którego nie mogą obejść się żadne toalety. Jakie natomiast zalety posiadają deski wc typu deski wolonoopadające? Te deski sedesowe są wyposażony w specjalny mechanizm, który sprawia, że zamiast hałaśliwie zatrzaskiwać się, opadają powoli na siedzenie toalety. To rozwiązanie ma kilka zalet. Przede wszystkim deski wolnoopadające to znakomity wybór w przypadku, gdy w domu przebywają małe dzieci. Dzięki mechanizmowi charakteryzującemu te elementy wyposażenia toalety, możesz spokojnie odetchnąć z pewnością, że deski sedesowe nie przytrzasną palców bawiących się dzieci. Deski wolonoopadające wytrzymują także znacznie dłużej, niż zwykła deska sedesowa. Wynika to z faktu, że deska woloopadająca nie uderza ciągle o ceramikę, co z kolei zmniejsza zużycie nie tylko desek, ale i także toalety (takie rozwiązanie oszczędza też zawiasy deski). Kupując deski wolnoopadające w naszym sklepie możesz być zatem pewien, że inwestujesz w deskę, która posłuży Ci przez czas znacznie dłuższy, niż zwykła deska sedesowa.

Deski sedesowe wolnoopadające

Deski sedesowe wolnoopadające z dostawą prosto pod Twój adres

Warto mieć na uwadze, że deski wolonoopadające wykonane przez naszych specjalistów dostępne są również w wersjach posiadające specjalne powłoki antybakteryjne ułatwiającą czyszczenie - sprawdź odpowiednie filtry i kategorie i znajdź produkty z taką powłoką! Deska wolnoopadająca od Mexen to także proty montaż. Deska WC to typ produktów niezbędny w każdej łazience, dlatego też staramy się zwrócić uwagę na to, by zainstalowanie jej nie było dla naszego klienta problemem. Co nie mniej istotne, każda deska wolnoopadająca może znaleźć się w Twoim domu w ciągu zaledwie kilku dni. Posiadamy w ofercie wliczoną do ceny usługę szybkiego dostarczenia produktów do wskazanej lokalizacji, co jest znakomitym rozwiązaniem dla osób, niemających możliwości przetransportowania deski w wolnym czasie, czy też innego produktu, bez którego nie może obejść się żadna łazienka. Sprawdź więc nasze deski sedesowe wolnoopadające i skorzystaj z naszej usługi dostawy w dowolnym miejscu jeszcze dzisiaj.