Baterie prysznicowe z zestawem natryskowym

W dzisiejszych czasach nowoczesna łazienka, która wyposażona jest w prysznic to już norma. Aby korzystanie z prysznica było wygodne, powinien on zostać wyposażony w odpowiednią baterię prysznicową oraz zestaw natryskowy. Jako polski producent armatury łazienkowej oferujemy produkty wysokiej jakości dopasowane do potrzeb naszych klientów. Ponieważ sami projektujemy artykuły, mamy kontrolę nad tym jak wygląda nasz produkt. Tworzymy je zgodnie z najnowszymi trendami, mając na uwadze użyteczność, ale także estetykę wykonania. Sprawdź, jakie zestawy prysznicowe znajdują się w sklepie Mexen! 

Czytaj więcej
Filtruj Baterie prysznicowe z zestawem natryskowym
więcej... mniej
Cena
91 - 274
od 91 do 274
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Montaż
więcej... mniej
Z zestawem natryskowym
więcej... mniej
Z termostatem
więcej... mniej
Mexen in Black
więcej... mniej

Masz pytania?

Przepraszamy. Nie znaleźliśmy wyników dla Twojego wyszukiwania...

Użyj nawigacji menu lub wyszukiwarki, aby znaleźć interesujący produkt.

Baterie prysznicowe z zestawem natryskowym

Zestaw prysznicowy Mexen

Korzystanie z prysznica jest dużo szybsze aniżeli branie kąpieli w wannie. Z tego też względu warto postawić na dobry zestaw natryskowy, który pozwala na prawdziwie relaksującą kąpiel. W naszym sklepie znajdują się różnego rodzaju zestawy prysznicowe, stanowiące dopełnienie każdej łazienki.

Elementy zestawu zostały wykonane z wytrzymałego, solidnego materiału, dzięki temu całość posłuży ci na długie lata. Dostępne zestawy prysznicowe różnią się zarówno pod względem sposobu montażu, koloru oraz kształtu. Jesteśmy więc pewni, że bez problemu znajdziesz idealny zestaw do Twojej łazienki.

Produkty, które zazwyczaj wchodzą w skład zestawu to:

  • słuchawka prysznicowa z deszczownicą,
  • wąż prysznicowy,
  • bateria z termostatem,
  • uchwyty.

Dodatkowe informacje na temat naszych produktów widnieją na naszej stronie internetowej.

Baterie prysznicowe z zestawem natryskowym

Zestawy prysznicowe - na co zwrócić uwagę?

Wybierając zestaw prysznicowy szczególną uwagę należy zwrócić poziom przepływu wody. Pod prysznicem potrzebujemy stałego oraz umiarkowanego ciśnienia. Sposób montażu także jest istotny. W naszym sklepie znajduje się zestaw prysznicowy podtynkowy. Jest to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w małych łazienkach, jak również tych urządzonych w nowoczesnym stylu. Funkcjonalność podtynkowej technologii polega na tym, że niektóre elementy zostają ukryte w ścianie, dzięki czemu łatwiej o utrzymanie czystości, a pomieszczenie prezentuje się stylowo i gustownie.

Polecamy przemyśleć zakup baterii. Zestaw prysznicowy z baterią posiadającą termostat zadowoli każdego, kto posiada dzieci. Przede wszystkim dlatego, że bateria z termostatem posiada funkcję blokady temperatury, co zapobiega poparzeniom.

Przeglądając dostępny asortyment możesz wybrać funkcjonalny zestaw prysznicowy odpowiadający Twoim potrzebom i wpasowujący się w wykończenie łazienki. Zobacz, co oferuje sklep Mexen!