Baterie prysznicowe z termostatem

27
Filtruj (0) Sortowanie

Bateria prysznicowa z termostatem to rodzaj baterii gwarantującej stałą temperaturę wypływającej wody. Poszukujesz odpowiedniej propozycji do swojej łazienki? Nasz polski sklep Mexen oferuje szereg nowoczesnych i dobrze wykonanych produktów! Jesteśmy producentem armatury łazienkowej, ale także jej projektantem. Oznacza to, że jesteśmy obecni na każdym etapie produkcji! Dzięki temu produkty te są zgodne z trendami oraz odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów. 

Czytaj więcej
Filtruj Baterie prysznicowe z termostatem
więcej... mniej
Cena
91 - 274
od 91 do 274
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Montaż
więcej... mniej
Z zestawem natryskowym
więcej... mniej
Z termostatem
więcej... mniej
Mexen in Black
więcej... mniej

Masz pytania?

Baterie prysznicowe z termostatem

Charakterystyka baterii prysznicowych z termostatem

Bateria prysznicowa z termostatem cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Coraz częściej możemy się z nią spotkać w nowoczesnych wnętrzach. Takie rozwiązanie gwarantuje stałą temperaturę wypływającej wody. Nie mają tutaj znaczenia zmiany parametrów instalacji. Pożądaną temperaturę ustawisz za pomocą pokrętła, najczęściej będzie to 38 stopni Celsjusza. Zastanawiasz się zapewne, jakie korzyści niesie za sobą to rozwiązanie, poza komfortem. A więc jest to przede wszystkim oszczędność — bateria termostatyczna pozwala realnie obniżyć zużycie wody i energii, która jest potrzebna do jej podgrzania. Co się z tym wiąże? Oczywiście dbałość o środowisko — woda w pożądanej temperaturze wypływa znacznie szybciej, nie musisz na nią czekać dłużej niż kilka sekund! Bezpieczeństwo to kolejna kwestia — bateria termostatyczna reguluje wahania temperatury i ewentualne spadki ciśnienia, dzięki czemu rozwiązanie to jest niebywale bezpieczne. Baterie termostatyczne chronią m.in. przed poparzeniem czy nieprzyjemnym, zimnym strumieniem wody.

Baterie prysznicowe z termostatem

Baterie prysznicowe z termostatem — nasze propozycje

Jeśli poszukujesz odpowiedniej baterii prysznicowej z termostatem, możemy zaproponować Ci wiele interesujących produktów! Jednym z prostszych i najbardziej uniwersalnych rozwiązań, jeśli chodzi o baterie termostatyczne jest grafitowy model z serii Kai. Został wykonany z mosiądzu — materiału o wyjątkowej trwałości i odporności. Bateria ta, podobnie jak i pozostałe modele — przeznaczona jest do montażu ściennego. Jeśli jednak pragniesz zakupić nieco bardziej nietypowy, oryginalny model, być może wpadnie Ci w oko bateria z serii Cube w kolorze różowego złota! Jest minimalistyczna, jej kształt jest prostokątny. Równie ciekawą, choć mniej wyróżniającą się propozycją jest termostatyczna, bateria prysznicowa w kolorze białym, również z serii Cube. Biel to świetny kolor, który odświeży Twoją łazienkę, a nawet optycznie ją powiększy. Czerń z kolei pomniejsza przestrzeń, zatem sprawdzi się idealnie w pomieszczeniach o sporym metrażu. Nasza oferta jest na tyle szeroka, że problemu znajdziesz w niej baterię pasującą do stylu Twojej łazienki! Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania — zadzwoń do nas lub napisz maila, a my z chęcią Ci pomożemy.