Baterie prysznicowe chrom

17
Filtruj (0) Sortowanie

Jeśli wybór prysznica masz już za sobą, teraz przyszedł czas, aby wybrać odpowiednią baterię prysznicową. Na szczęście jesteś w odpowiednim miejscu! Nasza firma Mexen zajmuje się projektowaniem oraz sprzedażą wyjątkowej armatury łazienkowej, mamy w ofercie m.in. chromowane baterie prysznicowe. W ofercie sklepu znajdziesz nowoczesne, stylowe i przede wszystkim funkcjonalne wyposażenie łazienek. Już teraz zdecyduj się na baterie prysznicowej polskiej marki Mexen!

Czytaj więcej
Filtruj Baterie prysznicowe chrom
więcej... mniej
Cena
91 - 274
od 91 do 274
Seria
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Montaż
więcej... mniej
Z zestawem natryskowym
więcej... mniej
Z termostatem
więcej... mniej
Mexen in Black
więcej... mniej

Masz pytania?

Baterie prysznicowe chrom

Czym charakteryzuje się chromowana bateria prysznicowa Mexen?

Bateria prysznicowa to element, bez którego nie moglibyśmy wziąć odprężającego prysznica czy kąpieli. Dlatego w ofercie sklepu Mexen znajdziesz baterie prysznicowe, które wyróżniają się ponadczasowym i modnym kolorem, jakim jest chrom. Oto modele, jakie zajmują miejsce w naszym magazynie: Cube, Kai, Slim, Sabre, Kama, Pecos, Lua, Royo, Cetus, Alfa, Fabia, Caro. Te baterie prysznicowe różnią się od siebie pod względem niektórych danych technicznych, a i kształt każdej z nich jest odmienny, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do każdego wystroju wnętrza. To, co pozostaje niezmienne, to kolor - chrom. Każda z tych baterii została wykonana z odpornego na korozję, solidnego materiału, jakim jest mosiądz. łączy je również wysoka jakość, funkcjonalność oraz stylowy design. Warto nadmienić, że niektóre z tych produktów, np. model Cube posiadają termostat. Bateria termostatyczna pozwala precyzyjnie ustawić odpowiednią temperaturę wody. Dzięki tej technologii zapłacisz mniejszy rachunek za wodę. Więcej informacji na temat każdej wymienionej baterii, jej dostępności, ceny odnajdziesz na stronie internetowej naszego sklepu.

Baterie prysznicowe chrom

Chromowana bateria prysznicowa - na co zwrócić uwagę

Rynek armatury łazienkowej przepełniony jest różnymi bateriami prysznicowymi, dlatego dość trudno wybrać tę najbardziej odpowiednią. Musi ona odpowiadać na nasze indywidualne potrzeby, ale także pasować do designu łazienki, ale także kabiny prysznicowej. Warto więc zwrócić uwagę na głowice - w naszym sklepie dostępne są baterie z głowicą termostatyczna i ceramiczną. Kolejny element, na który zwracamy uwagę to korpus, który powinien być wykonany z solidnego materiału. Ważna jest także wydajność przepływu, która podawana jest w litrach bądź klasami (najwydajniejsza jest klasa A). Element drugorzędny, choć równie istotny to design. Chyba nie ma osoby, dla której estetyczny wygląd łazienki nie byłby ważny. Warto postawić na uniwersalne rozwiązania, dlatego bateria prysznicowa chromowana sprawdzi się idealnie. Teraz już, wiesz jaką baterię prysznicową wybrać!